• تلفن09121487263
  • آدرستهران کیلومتر 6 آیت آلله سعیدی تقاطع آزادگان خیابان علی آباد پاکدانه ، پاکدانه عربی پلاک 31
  • تلفن09121487263
  • آدرستهران کیلومتر 6 آیت آلله سعیدی تقاطع آزادگان خیابان علی آباد پاکدانه ، پاکدانه عربی پلاک 31
رولیک صربه گیر

رولیک ضربه گیر

رولیک ضربه گیر

کارکرد و محل قرارگیری رولیک ضربه گیر

کارکرد و محل قرار گرفتن رولیک ضربه گیر در محل های بارگیری میباشد ، جایی که متریال روی تسمه نوار نقاله ریخته شده که در واقع باعث صدمه به آن میشود .

قرارگیری یک روکش ار رینگهای لاستیکی بر روی لینک با ضخامت و مقاومت مناسب ، باعث کاهش شده ضربه متریال به رولیک ها میشود .

بیشتر بخوانیم : پایه رولیک 

رولیک های ضربه گیر یا Impact Roller ها در قسمتی از خطوط انتقال مواد قرار می گیرند که در آن قسمت با ریزش مواد بر روی خط مواجه هستیم.

پارامتر های مهم در عملکرد این رولیک ها عبارت اند از آب بندی رولیک ها، هم محوری و بالانس بودن، اصطکاک مناسب با نوار نقاله و استاندارد ابعادی مناسب است .

آب بندی این رولیک ها از آن جهت اهمیت زیادی دارند که این رولیک ها مستقیما در معرض گرد و غبار ناشی از ریزش مواد بر روی خط قرار دارند؛ لذا تست های آّب بندی، هم محوری و بالانس، اصطکاک و کنترل ابعادی برای این تیپ رولیک ها انجام می شوند.

کاربرد رولیک صنعتی ضربه گیر

رولیک صنعتی ضربه گیر در صنایع مختلف کشور به کار میروند برای تولید و ساخت رولیک صنعتی ضربه گیر نیاز به کارخانه مخصوص داریم پس میبینیم که رولیک صنعتی ضربه گیر از کاربرد و ویژگی و اهمیت بیشتری برخوردار هستند رولیک صنعتی ضربه گیر در داخل کشور و توسط مهندسان پرتوان و جوان و آینده دار ایرانی تولید و روانه بازار میشوند شما میتوانید تصاویر مربوط به تولید رولیک صنعتی ضربه گیر را در داخل کیان رولیک مشاهده نمایید .

سخن آخر

اگر شما به دنبال یک منبع درامد برای کسب سود عالی هستید میتوانید به تولید و فروش رولیک صنعتی ضربه گیر روی بیاورید زیرا که رولیک صنعتی ضربه گیر یک وسیله پرکاربرد مصرفی است که بسیار نیز مورد توجه بازار داخلی و خارجی است.

امروزه رولیک صنعتی ضربه گیر در انواع ابعاد و سایز و رنگ و جنس تولید و به فروش می‌رسد مجموعه صنعتی کیان رولیک نیز با تولید رولیک صنعتی ضربه گیر توانسته پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد رولیک صنعتی ضربه گیر و همچنین آگاهی از قیمت رولیک صنعتی ضربه گیر با همکاران ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *